středa 24. června 2015

Cold Jungle


Ani ve snu by mě nenapadlo, že ještě v červnu budu nosit kabát!!! Co si budeme povídat, některý červnový dny byly opravdu studený. Ale na druhou stranu, takový počasí je naprosto ideální pro kombinaci kabát-baleríny. Když je moc velký teplo, nemůžu mít kabát a když je moc velká zima, nemůžu mít baleríny. 

"Županoidní" kabát jsem hledala pěkně dlouhou dobu, buď byl z divnýho materiálu (jako je většina dnešních kabátů) nebo nevypadal jako župan :-D Takže jsem ráda, že se naše cesty setkaly. 

Baleríny (loafers chcete-li) mám už asi druhým rokem a pořád drží, zřejmě proto, že jsou z kůže. Tak to prostě je, kožený věci dýl vydrží, tudíž ve výsledku vyjdou kolikrát levněji než lacinější věci. 

Takže kabát-baleríny odfajfkováno, teď to teplý léto, prosím.

A málem bych zapomněla, ty boty nejsou z kůže opravdový šelmy, je to nabarvená kráva.  A že jí to sluší ;)


I would never think I could wear a coat in June!!! The last days in Czech Republic was quite cold. But on the other hand, such weather is absolutely perfect for a combination of coat-loafers. Because when it is too hot i can´t wear a coat and when it is too cold i can´t wear loafers.

I was looking for a bathrobe coat for a long time, it was either a bad material (like the most of the coats today) or it didn´t look like a bathrobe :-D So I´m glad that we (me and the coat) met J

I have been wearing these loafers for 2 years and they still look pretty… It´s probably because they are made of leather. And that´s it. Leather things live longer so at the end they are cheaper than the cheaper things.

So the bathrobe coat- loafers outfit done! Now the warm summer, please ;-)

And I almost forgot, the loafers aren´t made of a real feline leather, it´s painted cow leather.;-)

Aldo shoes, Zara bag, Mango coat, Only shirt and jeans

2 komentáře: